Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Moroccanoil Treatment 25 ml

Vlasový olej pro všechny typy vlasů

365 Kč

Skladem

Osobní odběr / Praha 2 - na pobočce hned

PPL kurýr - zítra u Vás

Zásilkovna - zítra na odběrovém místě

Expresní / večerní kurýr - Praha - zítra večer u Vás

Moroccanoil Treatment má schopnost regenerovat a posílit vlasy poškozené chemikáliemi obsaženými v šamponech, vlasových barvách a preparacích. Zároveň bojuje proti poškození vlasů nežádoucími vlivy životního prostředí. Jeho originální, olejem obohacená receptura dala vzniknout zcela nové kategorii produktů vlasové péče. Nyní je k dostání také ve verzi Light. Ani jedna z verzí neobsahuje alkohol. Snadno absorbují do mokrých i suchých vlasů. Jsou bohaté na antioxidanty, vitamíny a proteiny, které vlasy vyživují.

Vlastnosti

  • Zlepšuje upravitelnost
  • Rozčesává
  • Bojuje proti krepatosti způsobené chemickým ošetřením nebo vlhkostí vnějšího prostředí
  • Posiluje lesk barvených vlasů a odolnost barvy
  • Zvyšuje pružnost vlasů
  • Dodává vlasům přirozený lesk a jemnější texturu

Klíčové složky

  • Arganový olej: bohatý na mastné kyseliny a antioxidanty, které napomáhají navracet vlasům pružnost, hladkost a poddajnost
  • Extrakt ze lněného semínka: získáván derivací ze lněného semínka, skvělý zdroj alfa—linolenické kyseliny, základní mastné kyseliny, která napomáhá zlepšit kondici vlasů.
  • Cyklometikon & dimetikon: jemné, v kosmetice často užívané přírodní silikony, získávané derivací z písku. Tyto silikony působí jako velmi lehké lubrikanty. Vyhlazují povrch vlasů a nezanechávají ve vlasech nežádoucí zbytky. Jejich jedinečná molekulární struktura (větší molekuly s širšími mezerami mezi každou molekulou) jim umožňuje vytvořit prodyšnou bariéru, aniž by vlasy zatížily.

Jaký je rozdíl mezi Original a Light olejem?

Original Moroccanoil Treatment, obohacený o arganový olej je dlouhodobě velmi žádaným produktem pro všechny typy vlasů a etnické skupiny. Také verze Light je obohacená touto účinnou a výjimečnou originální složkou. Byla ale vytvořena pro speciální potřeby velmi jemných a světlých vlasů (včetně šedin).

Použití

Styling, konečná úprava a ochrana vlasů
Receptura je určena pro aplikaci na mokré i suché vlasy. Malé množství Moroccanoil Treatment výrazně napomáhá redukovat dobu vysoušení vlasů a usnadňuje jejich úpravu. Při aplikaci na suché vlasy je vyhlazuje a odstraňuje krepatost. Zároveň vlasy chrání před škodlivými vlivy životního prostředí, jako je například sluneční záření, vítr a jiné.

Chemické ošetření
Barvení a jiná chemická ošetření vlasů mají negativní vliv na vlasovou kutikulu. Navíc poškozují aminokyseliny včetně tyrosinu, který se nachází uvnitř vlasového stvolu. Pokud je tyrosin poškozen, dochází k narušení schopnosti vlasu udržet barvu. Vlasy ztrácí lesk a hydrataci. Moroccanoil Treatment je bohatý na proteiny a antioxidanty. Ty do vlasů navrací potřebnou výživu a posilují je během chemického ošetření.

Pro přápravu vlasů na jakoukoliv z těchto procedur vmasírujte 2–3 dávky nebo 5 ml Moroccanoil Treatment přímo do suchých vlasů. Tím posílíte odolnost vlasů během těchto chemických ošetření a předcházíte poškození způsobenému jejich aplikací. Zatímco Moroccanoil Treatment absorbuje do vlasů, přidejte 3–5 ml Moroccanoil Treatment do receptury a aplikujte jako obvykle — tím zlepšíte absorpční schopnost vlasů a posílíte zářivost a intenzitu barevného výsledku. Vlasy před aplikací barvy nemyjte.

Chemické vyrovnávání vlasů
Vlasy připravte jako obvykle. Před aplikací vyrovnávací receptury aplikujte péči přímo do vlasů. Produkt šetrně vmasírujte do vlasů. Poté přidejte 3–5 ml Moroccanoil Treatment do receptury. Tím zmírníte chemické poškození vlasů.

Příčesky
Moroccanoil Treatment je vysoce účinný při odstraňování statického náboje a péči o vlasové příčesky. Jako u každého produktu aplikovaného na příčesky, doporučujeme i při použití Moroccanoil Treatment aplikaci na suché nebo mokré příčesky přibližně 5 cm od spojů.

Objem 25 ml
Produktová řada Moroccanoil Oil
Typ vlasů Všechny typy vlasů

Produkty

ve stejné kategorii

Vlasový olej pro všechny typy vlasů

1 135 Kč

Vlasový olej pro jemné nebo světlé vlasy

1 135 Kč

Vlasový olej pro jemné nebo světlé vlasy

365 Kč

Cestovní balíček Volume pro objem vlasů

849 Kč

Cestovní balíček Repair pro poškozené vlasy

849 Kč

Cestovní balíček Hydrate pro suché vlasy

849 Kč

Cestovní balíček Smooth pro tvrdé a nepoddajné vlasy

849 Kč

Cestovní balíček Moroccanoil

999 Kč

Vlasový olej pro všechny typy vlasů

365 Kč

Vlasový olej pro jemné nebo světlé vlasy

365 Kč

Dárková sada Volume pro objem vlasů

1 410 Kč

Dárková sada Hydration pro suché vlasy

1 410 Kč