Rodin

Domů / Značky Rodin
 
Žádná kosmetika jí nevyhovovala, tak si vytvořila vlastní. Linda Rodin věří, že v jednoduchosti je krása.

LINDA RODIN
„Krása v jednoduchosti.“

Rodilá Newyorčanka vyrůstala podle tohoto hesla. Dnes je Linda představitelkou uvolněné elegance – brýlové obroučky ze želvoviny, balerínkypřirozené, stříbrné vlasy stažené do culíku. Sama o sobě říká: „Jsem nejméně udržovaná osoba, jakou znám. Nenamáhám se svým vzhledem.“ V 18 letech se Linda Rodin přestěhovala kvůli studiu do Itálie, ale přirozeně zvítězila práce modelky. Bylo to ve swingujících 60. letech a Rodin okouzlila svými řasami ve stylu Twiggy, botami nad kolena, maxikabátem a sukní „krátkou tak, že připomínala spíš kapesník“.

Při návratu do New Yorku, po několika letech v zahraničí, asistovala švédskému fotografovi Gostu Petersonovi. Dal jí přezdívku Linda Hopp (podle tanečníka stylu Lindy Hop), vytříbil v ní smysl pro módu a Linda Rodin si otevřela jeden z prvních butiků v Manhattan SoHo pod jménem Linda Hopp. Obchod, ve kterém byly k dostání značky Calvin Klein, Perry Ellis a modely podle vlastních návrhů Rodin, zaujal Dawn Mello, tehdejší módní ředitelku u Bergdorfa, která ihned zahájila Hopp Shop“. Následovaly zkušenosti na pozici módní stylistky u značky Henri Bendel a módní editorky v Harper‘s Bazaar. Nakonec se Rodin stala nezávislou stylistkou – jednou z nejlepších ve svém oboru. Během let pracovala s nejlepšími fotografy včetně takových jmen jako Michael Thompson, Greg Kadel, Alexi Lubomirski, Dominique Isserman, Ruven Afanador, Alexei Hay a později také Herb Ritts a Richard AvedonRodin také oblékala nejkrásnější ženy světa od Madonny a herečky Halle Berry až po supermodelky Leatitiu Castu, Gisele Bündchen, Helenu Christensen, Lindu Evangelistu, Cindy Crawford a Stephanii Seymour. V těchto dnech úzce spolupracuje s předními kráskami Victoria‘s Secret Adrianou Limou, Karolínou Kurkovou a Doutzen Kroes.

Navzdory přístupu k ultraexkluzivním kosmetickým přípravkům cítila Linda Rodin rozčarování nad jejich proklamovanými protistárnoucími účinky a složitostí používání. „Toužila jsem po něčem mnohem jednodušším – po produktu pro tady a teď, který viditelně pečuje o pleť bez většího zdržování. Nic takového nebylo.“ Po téměř dvou letech experimentů s nejrůznějšími esenciálními oleji vytvořila Rodin svůj vysněný elixír – olio lusso. Jedinou péči o pleť, kterou používá.

Ach, krása v jednoduchosti!

CO JE OLIO LUSSO?

Při svém důkladném pátrání po jednoduché a přirozené a zároveň efektivní a elegantní péči o pleť vytvořila módní stylistka Linda Rodin z New Yorku nakonec svůj vlastní produkt RODIN olio lusso, výsledek dvouletých experimentů, je dokonalá směs 11 esenciálních olejů, pečlivě vybraných pro jejich blahodárné účinky na pokožku. Tento tekutý hydratační přípravek, plný vitamínů, minerálů a antioxidantů, v šik skleněné lahvičce s přesným kapátkem, který se nanáší ráno a večer. Pouze pár kapek tohoto luxusního pleťového oleje zanechává pokožku okamžitě pružnou, zářivoU a hydratovanou. Jeho přirozeně hřejivá vůně přináší pocit čistoty a pohodlí.

Poté co Linda Rodin testovala olej na malé skupince přátel včetně vizážistů, modelek a celebrit, se jeho sláva začala šířit. Tento zázračný olej si velmi rychle získal následovníky z řad top módních a kosmetických zasvěcenců. Na základě úspěchu pleťového oleje vytvořila Linda Rodin tělový olej olio lusso se stejně blahodárnými účinky na pokožku celého těla.

Nyní je RODIN olio lusso k dostání pro všechny ženy, které chtějí krásnou a pěstěnou pleť, přinášející mimořádný pocit zdraví a pohody. „Používám pouze olio lusso a tmavě růžovou rtěnku. Nepotřebuji nic dalšího,“ říká Linda Rodin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace