Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

SACHAJUAN  / V této kategorii je 77 produkty(ů).

Salon SACHAJUAN otevřeli ve Stockholmu v roce 1997 Sacha Mitic a Juan Rosenlind, dva kadřeníci s bohatými mezinárodními zkušenostmi. Zanedlouho se stal salon jedním z nejlepších míst pro úpravu vlasů ve Švédsku. Vytvoření exkluzivní značky vlasové péče byl přirozeným krokem této dvojice. V roce 2003 byly ve Švédsku představeny první produkty SAC...

Salon SACHAJUAN otevřeli ve Stockholmu v roce 1997 Sacha Mitic a Juan Rosenlind, dva kadřeníci s bohatými mezinárodními zkušenostmi. Zanedlouho se stal salon jedním z nejlepších míst pro úpravu vlasů ve Švédsku. Vytvoření exkluzivní značky vlasové péče byl přirozeným krokem této dvojice. V roce 2003 byly ve Švédsku představeny první produkty SACHAJUAN Haircare, které se okamžitě setkaly s úspěchem.

Tajemstvím úspěchu vlasové řady SACHAJUAN je Ocean Silk Technelogy - kombinace mořských řas a vybraných ingrediencí, díky kterým dosáhnete zdravého lesku, pružnosti a objemu bez ohledu na váš typ vlasů. SACHAJUAN vlasové produkty jsou jednoduché, elegantní a funkční.

Celý text

Subcategories

Objemový šampon Ocean Mist

580 Kč

Objemový kondicionér Ocean Mist

650 Kč

Normalizující šampon

580 Kč

Normalizujicí kondicionér

650 Kč

Šampon k ochraně barvy

580 Kč

Kondicionér k ochraně barvy

650 Kč

Hydratační kondicionér

650 Kč

Intenzivní regenerační šampon

650 Kč

Intenzivní regenerační kondicionér

700 Kč

Šampon pro šedivé vlasy

620 Kč

Kondicionér pro šedivé vlasy

680 Kč
Showing 1 - 12 of 77 items