Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Sachajuan  / V této kategorii je 47 produkty(ů).

Salon SACHAJUAN otevřeli ve Stockholmu v roce 1997 Sacha Mitic a Juan Rosenlind, dva kadřeníci s bohatými mezinárodními zkušenostmi. Zanedlouho se stla salon jedním z nejlepších míst pro úpravu vlasů ve Švédsku. Vytvoření exkluzivní značky vlasové péče byl přirozeným krokem této dvojice. V roce 2003 byly ve Švédsku představeny první produkty SAC...

Salon SACHAJUAN otevřeli ve Stockholmu v roce 1997 Sacha Mitic a Juan Rosenlind, dva kadřeníci s bohatými mezinárodními zkušenostmi. Zanedlouho se stla salon jedním z nejlepších míst pro úpravu vlasů ve Švédsku. Vytvoření exkluzivní značky vlasové péče byl přirozeným krokem této dvojice. V roce 2003 byly ve Švédsku představeny první produkty SACHAJUAN Haircare, které se okamžitě setkaly s úspěchem.

Tajemstvím úspěchu vlasové řady SACHAJUAN je Ocean Silk Technelogy - kombinace mořských řas a vybraných ingrediencí, díky kterým dosáhnete zdravého lesku, pružnosti a objemu bez ohledu na váš typ vlasů. SACHAJUAN vlasové produkty jsou jednoduché, elegantní a funkční.

Celý text

Subcategories

Kondicionér pro objem vlasů

600 Kč

Normalizující šampon

580 Kč

Normalizujicí kondicionér

600 Kč

Šampon k ochraně barvy

580 Kč

Kondicionér pro ochranu barvy

600 Kč

Hydratační kondicionér

600 Kč

Regenerační šampon pro poškozené vlasy

580 Kč

Regenerační kondicionér pro poškozené vlasy

600 Kč

Šampon pro bílé a šedivé vlasy

580 Kč

Kondicionér pro bílé a šedivé vlasy

600 Kč
Showing 1 - 12 of 47 items

Nahoru