Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Goldwell Kerasilk  / V této kategorii je 25 produkty(ů).

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. Společně tvoří základ pro všechny Kerasilk produkty. Třetí pokročilá složka, inspirovaná péčí o pokož...

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. Společně tvoří základ pro všechny Kerasilk produkty. Třetí pokročilá složka, inspirovaná péčí o pokožku, se zaměřuje na specifické potřeby různých typů vlasů a je unikátní pro každou ze čtyř kolekcí Kerasilk.

Celý text

Subcategories

Šampon, který jemně čistí a zabraňuje vymývání barvy

535 Kč

Kondicionér, který hydratuje, usnadňuje rozčesávání a zdůrazňuje zářivost barvy

632 Kč

Intenzivní maska pro zářivost barvy

899 Kč

Čisticí kondicionér pro barvené vlasy

693 Kč

Sprej s ochranou barvy při foukání

632 Kč

Šampon, který jemně čistí a zjemňuje vlasy

535 Kč

Kondicionér, který zjemňuje a vyhlazuje vlasy

632 Kč

Intenzivní vyhlazující maska

899 Kč

Šampon, který jemně čistí a vyživuje vlasy

535 Kč
Showing 1 - 12 of 25 items

Nahoru