Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Seznam produktů podle výrobce Alterna

Profesionální vlasová péče Alterna Haircare nabízí revoluční přípravky, které určují standard pro tu nejluxusnější vlasovou kosmetiku na světě. Náš závazek je jasný a jednoduchý. Alterna Haircare přichází s opravdovou inovací. Nepřináší sliby, ale výsledky, na kterých stavíme naši pověst. 


Alterna Haircare, která jako první ve vlasové kosmetice aplikovala dermatologickou vědu, se odlišuje využíváním těch nejvzácnějších účinných složek, jako jsou extrakty z kaviáru, mořské bioaktivní látky, certifikované organické rostlinné výtažky a italský lanýžový olej. Produkty rovněž obsahují exkluzivní technologii značky Alterna Haircare zvanou Enzymetherapy®, která zajišťuje hloubkovou absorpci všech těchto mimořádných složek do vlasů pro déle trvající sílu, kondici a lesk. Technologie Color Hold™ prodlužuje zářivý vzhled vlasů a ochraňuje je před všemi formami poškození světlem. Preparáty jsou bez sulfátů, tudíž jsou k vlasům šetrnější, neobsahují parabeny a jsou biologicky rozložitelné.

Alterna, 125 ml

Nezatěžující ochranný sprej bohatý na vitamíny, který ozdravuje a chrání jemné a normální vlasy před poškozením způsobeným teplem a stylingem.

790 Kč
Alterna, 250 ml

Hluboce obnovující maska, která vyživuje a posiluje, zlepšuje zvladatelnost a zanechává vlasy jemné a zářivé. Vhodné pro rovné, vlnité i kudrnaté se sklony k lámavosti.

1 150 Kč
Alterna, 250 ml

Obnovující a posilující kondicionér s technologií Caviar Bond Enforcing podporuje jemnost a zvladatelnost lámavých vlasů.

890 Kč
Alterna, 250 ml

Obnovující a posilující šampon s technologií Caviar Bond Enforcing, který je vhodný pro všechny typy vlasů.

890 Kč
Alterna, 400 ml

Lehký a rychleschnoucí lak s extrémně fixačním účinkem poskytujícím maximální kontrolu nad vašimi vlasy. 

790 Kč
Alterna

Středně tužící stylingová pasta, která vlasům dodává lesk a krásný, zářivý tvar, rozděluje vrstvy vlasů a poskytuje ideální sílu fixace.

790 Kč
Alterna, 200 ml

Víceúčelový pracovní a finišovací sprej dodává vlasům strukturu s rozměrem a tvaruje všechny typy vlasů.

659 Kč
Alterna

Silně tužící stylingová hlína, která tvaruje a rozděluje pramínky vlasů, a dodává jim matný finiš.

790 Kč
Alterna, 147 ml

Nový lehký vlasový sprej, obsahující sůl z Mrtvého moře bohatou na minerály pro vlnitý rozcuch.

790 Kč
Alterna, 147 ml

Sprej na vlny, které budou dlouho pevné, jako po použití natáček a to bez použití styleru nebo kulmy.

790 Kč
Alterna, 147 ml

Středně tužící krémový gel, který snadno tvaruje styl vlasů, a přitom jim dodává lesk.

790 Kč
Alterna

Dárková sada Multiplying Volume Duo je krásným dárkem, který svému majiteli zajistí dlouhotrvající objem vlasů.

1 450 Kč
Showing 1 - 12 of 53 items