Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Věrnostní program Rozmazluj se

Věrnostní programPo naše stálé zákazníky jsme připravili věrnostní program, který Vás odmění při každém nákupu. Nyní si můžete dopřát kvalitní kosmetiku za mimořádnou cenu a zároveň dostanete dárek v podobě bodů, které si vyměníte za slevový kupón na další nákup.

Jak to všechno funguje?

Je to úplně jednoduché. U každého produktu přesně vidíte kolik bodů dostanete. Po každém nákupu Vám do 14 dnů odsouhlasíme dané body a Vy při dalším nákupu už můžete tyto body převést na slevový kupón.

Kdo může využít věrnostní program?

Úplně každý. Do věrnostního programu je zapojený každý zákazník, který se zaregistruje při svém prvním nákupu.

Proč připsání bodů až po 14 dnech?

Body připisujeme na Váš účet po 14 dnech od objednávky a to z důvodu možnosti vrácení zboží ve 14 denní zákonné lhůtě. O připsání bodů Vás budeme informovat emailem.

Kde uvidím, kolik mám bodů?

Aktuální stav vašich bodů můžete vidět ve Vašem zákaznickém účtu v sekci „Věrnostní program“. Zde si můžete i Vaše body převést na slevový kupón.

CO Dostanu za body?

Věrnostní body si můžete kdykoliv převést na slevový kupón v dané hodnotě. Směna je 100b = 20Kč

Další důvod k rozmazlování..


Nahoru